Veřejné akce

Rychlá navigace ve stromu


Pro zobrazení fotografií klikni na náhled vlevo

Pro zobrazení detailu akce (komentáře, deníky, články, hlasování, účastníci) klikni na název akce nebo na Detail akce dole


Třebutičský Šlapák 2015
Podrobné informace, aktuality a přihlašovací formulář naleznete zde: https://plus.google.com/events/cte8aohjnvgtg4igm0nrs9b3hp4
Oznámkuj akci Detail akce ( 1 Komentář ) >>

Třebutičský Šlapák 2014
Oficiální oznámení
Známka: 2.75  Hlasovalo: 4 Detail akce ( 1 Komentář ) >>

X. Mikulášské zpívánky 2012

80 fotografií

Prohlédněte si pozvánku na tradiční akci (obsahuje i obrázky!)
MZ2012.ppt (PowerPoint, 1 MB)
Google Docs (pro ty, kdo nemají PowerPoint)

Již podesáté potěšil Mikuláš, Anděl a Čert početnou skupinu nadšenců a jako každý rok jim to dal pořádně sežrat. O hudební složku se krom tradičních opor k veliké radosti postarili také Kelf, Valďák a Sambik. V průběhu večera bylo uděleno několik prestižních ocenění za přínos, nepřínos, přespřínos apod.
Známka: 2.81  Hlasovalo: 63 Detail akce ( 2 Komentáře ) >>

Mikulášské zpívánky 2011

8 fotografií

Devátý ročník tradiční hudebně-zábavné akce se konal opět na novém místě - v Katovně. Místo obvyklé sestavy se letos dostavilo trio Herr Nicklaus, Herr Teufel a Frau Engel. Dozvěděli jsme se např. že Herr Kleine Papagei mag die Zuckerrübenfabrikdirektor-gehaltverbesserunggesellschaft-dienertrinkgeltdiebstahlgerichtsaalmöbeltischlerwitwekinder nicht, nebo že Herr Lippen das Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgaben-übertragungsgesetz brechst. No prostě hrůza!
Známka: 3.02  Hlasovalo: 57 Detail akce ( 3 Komentáře ) >>

Mikulášské zpívánky 2010

44 fotografií

Osmý ročník tradičního uměleckého večera s písničkami a Mikulášem se tentokrát odehrál v příjemných prostorách nekuřácké litoměřické kavárny Spirála. Zatímco venkovní teplota byla hluboko pod nulou, počet účastníků se vyšplhal až k rekordní čtyřicítce.
Známka: 2.86  Hlasovalo: 63 Detail akce ( 8 Komentářů ) >>

Třebutičský Šlapák 2010

47 fotografií

4. ročník sportovního víkendu. 9 mužstev se utkalo ve fotbalovém turnaji. Vítězství obhájili AC SPARTA PRAHA NORTH FANS. Podařilo se uskutečnit rekordní (8 sudů) výtoč. Nezapomenutelný pro všechny jistě zůstane nedělní brutální budíček.

Známka: 2.97  Hlasovalo: 60 Detail akce ( 36 Komentářů ) >>

Halloween 2009

42 fotografií

Věřte, nevěřte, ale opět se to povedlo, aniž by tomu někdo věřil. Dle počtu návštěvníků (21) menší ročník, avšak decibelů bylo hafo. Exlusivně bylo možné viděti nový bojový tanec z jižních Filipín s názvem Tanči, nebo slyšeti pralesní hudbu Tří Masajů. Vikárka umí!
Známka: 3.20  Hlasovalo: 55 Detail akce ( 7 Komentářů ) >>

Smělá rallye 2009

20 fotografií

Letošní Rallye proběhla v trochu neznámějších a divočejších končinách. Start nebyla klasika na kterou jsou všichni zvyklí. Účastníci se sešli na parkovišti před litoměřickým Intersparem, kde obdrželi indicie k nalezení startovního místa. Jak se dostavili na start, v takovém pořadí startovali.
Známka: 4.25  Hlasovalo: 4 Detail akce ( 4 Komentářů ) >>

SALSAVÍKEND 2009

16 fotografií

Milí ladných pohybů chtiví přátelé. Horké léto plné omamných vůní a dlouhých teplých večerů je za dveřmi a proto vás zveme na "SALSAVÍKEND v LITOMĚŘICÍCH"  Kde se pod vedením zkušeného tanečního páru naučíte pěkně od začátku nejpopulárnější tanec na světě a ještě si u toho užijete spoustu srandy.
Po tomhle desetihodinovém kurzu rozděleném do dvou dnů z vás budou králové a královny každé letní párty.
Známka: 1.50  Hlasovalo: 8 Detail akce ( 7 Komentářů ) >>

Zlatá lyže 2009

28 fotografií

Letos bylo v rámci Zlaté lyže na programu MISTROVSTVÍ VE VOLNÉ DISCIPLÍNĚ, které spočívalo v tom, že si každý přinesl své sportovní náčiní a předvedl nezávislé porotě své mistrovství ve své volné disciplíně.
Známka: 2.74  Hlasovalo: 31 Detail akce ( 1 Komentář ) >>

Halloween 2008

50 fotografií

Sedmý ročník tradiční strašidelné juchačky proběhl, ve srovnání s předchozími ročníky, v komornějším duchu. Večer odstartoval němý polský mág Azrael, zábavu bohužel zbrzdily problémy s hudební produkcí, naše diskokoule totiž zřejmě vymazala klávesistce diskety... Naštěstí nás zachránil jiný klávesista a my jsme mohli křepčit. Soutěž o nejlepší masku letos vyhrál Hellboy, před kleopatrou a faraonem. Speciální cenu za obětavost si vysloužil Lucian alias horkuvzdorný Dr. Zoidberg. Na půlnoční překvapení se bohužel nedostalo, nelitujte však, bude ho možné shlédnout na Mikulášských zpívánkách!
Známka: 1.83  Hlasovalo: 6 Detail akce ( 12 Komentářů ) >>

Smělá Rallye Českým Středohořím 2008

42 fotografií

Zábavná, adrenalinová, časem ozkoušená a zkušenostmi vybroušená záležitost pro příznivce burácejících motorů.

Tento ročník posádky cestou sbíraly číselné kódy, které v Kotelicích dosadily do konečné šifry, aby zjistily místo cíle. Je třeba zdůraznit, že cestu mezi destinacemi s číselnými kódy si posádky volily sami.

Opět se potvrdilo, že není důležitý obsah pod kapotou, ale "pod čepicí".

Fotky dodali: Lucián, Jiří, Johny

Známka: 2.12  Hlasovalo: 8 Detail akce ( 11 Komentářů, 1 Článek ) >>

Májový vandr po hradech Křivoklátska 2008

90 fotografií

Vyjímečný vandr jsme prožili na trase mezi hrady Točník, Žebrák, Řebřík, Týřov a Křivoklát.

Hrálo se spoustu her: v rámci Etymologické hry se vymýšleli původy názvů projížděných obcí. Celovandrovní hru "Hele bobr" vyhrál Mažňák, který v napínavém finiši objevil čerstvě oholenou paní průvodčí a obdržel 10 bodů. Nejvíce sirek v rámci positivního čtvrtka obdržel Jiřík, naopak Zahrádkovi nevydržela zásoba ani hodinu. Ten však z řeky vylovil nejvíce Pingpongových míčků. Třešťa vyhrála zábavné Horizontální otáčení zubního kartáčku. Lučištnické zápolení jasného vítěze nedoznalo.

Obdivuhodný výkon podal Míra, který ušel celou trasu ve starých pohorkách bez vložek, které postupně nahrazoval vhodně nařezanou karimatkou.

Nikdo nezapomene na záludnosti tzv. Opičí stezky, která zřejmě nedávno mohutným polomem určitě upgradovala o jeden stupeň obtížnosti směrem nahoru.

Nutné zmínit, že tento vandr byl pro jednoho z nás vandrem prvním. A Martinovi se určitě líbil.

Známka: 2.62  Hlasovalo: 34 Detail akce ( 10 Komentářů ) >>

Mikulášské zpívánky 2007

23 fotografií

Letošní zpívánky byly charakteristické početnou a kvalitní muzikantskou základnou (chvílemi nám hrálo až 5 kytaristů naráz!) a nepříliš početnou posluchačskou základnou. Nechyběla návštěva netradičně pojatého Mikuláše, čerta a anděla. Ač se Mikuláš mohl jevit jako možná až přehnaně kritický, mohli se nakonec všichni těšit z bohaté nadílky, originálně zabalené v sáčcích na psí výkaly.
Známka: 3.00  Hlasovalo: 4 Detail akce ( 7 Komentářů ) >>

Halloween 2007

53 fotografií

Halloween v nouzové lokalitě U Dejmalíků dopadl lépe než uspokojivě. K tanci a povzdechu nám hrál neúnavný F.R.E.D.Y. Našim uším polahodilo exkluzivní vystoupení bubínkářů. O půl noci všechny překvapilo propracované půlnoční překvapení. Cenu za nejlepší masku si odnesl Zdenda za svého autenticky zbědovaného vojína.
Známka: 1.37  Hlasovalo: 27 Detail akce ( 14 Komentářů ) >>

5 let se Směle vpřed 2007

15 fotografií

Na této nostalgií-přetékající oslavě jsme si společně zavzpomínali na to, co jsme spolu všechno za pět let fungování spolku prožili. Promítli jsme si Lucianem sestříhané naturalisticky-syrové video z let 2001 - 2004 a vyhlásili jsme vítěze v několika prestižních kategoriích. Poté jsme se v poklidu rozešli do tepla svých trvalých i přechodných domovů - holt už stárnem.
Známka: 2.82  Hlasovalo: 34 Detail akce ( 9 Komentářů ) >>

Člověče, rozzlob se! 2007

39 fotografií

Průběh i závěr této novátorské akce proběhl zcela v duchu Směle vpřed. Kdo nezažil, neuvěří. Za zapůjčení fotografií děkujeme Nicol a Johnymu.


Startovní listina je zde: [odkaz]

Článek na webu litomericko24.cz: [odkaz]
Známka: 1.91  Hlasovalo: 11 Detail akce ( 41 Komentářů ) >>

Šnečí dostihy 2007

30 fotografií

Reportáž v deníku Aha! je [zde]

Startovní listina je [zde]
Známka: 2.33  Hlasovalo: 3 Detail akce ( 4 Komentářů, 1 Článek ) >>

Zápasy v bahně a oleji pro TV Prima 2007

50 fotografií

Pro účely natočení syrové a brutální reportáže do pořadu Top 10 na TV Prima, jsme mimořádně uspořádali zápasy v oleji i bahně.

Fotografie laskavě poskytli Jirka a Johny

Reportáž lze nalézt v archivu TV Prima zde: [odkaz]. Vyberte pořad Top 10, 17. týden a klikněte na 6.místo - "Ostré holky a jejich souboje v blátě"
Známka: 2.86  Hlasovalo: 37 Detail akce ( 30 Komentářů ) >>

Zlatá lyže 2007

29 fotografií

Druhý ročník fenomenálního závodu recesistních běžců nejvyšších kvalit se tentokrát běžel na asfaltovém okruhu v kopcovitém terénu uprostřed obce Hlinná.
Známka: 1.00  Hlasovalo: 1 Detail akce ( 9 Komentářů, 1 Článek ) >>

Vánoční zpívánky 2006

30 fotografií

Zpívánky letos nebyly Mikulášské, ale Vánoční. Nepřišel Mikuláš, ale Santa Claus se svým falešným chrupem a falešným sobem. Naše originální a krásné punčochy byly naplněny originálními a krásnými dary a vybraní šťastlivci se dokonce mohli pohoupat Santovi na jeho rozvrzaném koleně.
Známka: 2.97  Hlasovalo: 33 Detail akce ( 9 Komentářů ) >>

Halloween 2006

40 fotografií

Jubilejní pátý ročník Halloweenského strašidelného večírku se poprvé odehrál na domácí půdě, v zrcadlovém sále Sport Baru Beseda - samém to srdci Litoměřic.

Vrtět se v krásných a originálních maskách na oduševnělé melodie nadžánrové hudební skupiny Impulz, popíjet různobarevné moky a nebojácně soutěžit v celé řadě promyšlených a zábavných soutěží, vydrželi ti nejtrénovanější otrlci až do čtvrté hodiny ranní.
Známka: 2.76  Hlasovalo: 34 Detail akce ( 13 Komentářů ) >>

Zápasy v oleji 2006

43 fotografií

Je dobojováno, prosluněné, akční a sexy zápasy v oleji jsou za námi. V mužské kategorii obhájil vítězství Martin, mezi ženami zvítězila Jitka.

Prohlédněte si krásné fotky, u kterých se vám zaručeně zrychlí tep. Za jejich laskavé poskytnutí blahopřejeme Lubošovi, Perymu a Sašově mámě.
Známka: 2.67  Hlasovalo: 42 Detail akce ( 6 Komentářů ) >>

Fotbalový turnaj dvojhráčů 2006

16 fotografií

O hlavní cenu se za nepřízně počasí utkaly dva týmy za nohy svázaných čutálistů.

Vítězem se stal tým z Třebutiček, který v nastaveném čase vstřelil jedinou, rozhodující, branku utkání. Poté jsme si čutli obyčejný fotbal mimo vyhlášenou soutěž.

Prohlédněte si fotografie i poutavá videa v digitální kvalitě!
Známka: 3.03  Hlasovalo: 30 Detail akce ( 10 Komentářů ) >>

Smělá rallye 2006

38 fotografií

4. ročník naší motoristické akce organizoval opět Saša, tentokrát trochu jinak a trochu jinde.

Prohlédněte si fotografie od různých mačkálků a poutavá videa, za něž blahopřejeme Zelímu.

Přečtěte si výsledkovou listinu: [zde]
Známka: 2.79  Hlasovalo: 34 Detail akce ( 18 Komentářů ) >>

Zlatá lyže 2006

22 fotografií

Za nemalého zájmu diváků se odehrál první ročník již kultovního závodu o Zlatou lyži. Pět ostřílených borců se zlatými ambicemi se velice volným stylem utkalo na 12-ti kilometrech nemilosrdně obtížné trati.

Přečtěte si výsledkovou listinu
Známka: 3.00  Hlasovalo: 29 Detail akce ( 1 Komentář, 1 Článek ) >>

Mikulášské zpívánky 2005

20 fotografií

Letošní mikulášské zpívánky proběhly za účasti asi 6 kytaristů, kteří dali svým nástrojům co proto. Sled více i méně hitových neofolkových písniček narušilo jen asi hodinové otravné vystoupení Mikuláše, Anděla a čerta.
Známka: 3.29  Hlasovalo: 7 Detail akce ( 16 Komentářů ) >>

Halloween 2005

35 fotografií

Čtvrtý, jubilejní, ročník naší Halloween party se revolučně konal na sále v Žalhosticích. K tanci a poslechu hrála skupina Impuls, mohli jste vidět veřejnou popravu, pěkné i odvážné masky, několik ambiciózních karaoke vystoupení a v neposlední řadě řadu divácky atraktivních soutěží.


Do fotogalerie přispěli Bernardo, Ezekiel a Honza Krejčí

Známka: 2.81  Hlasovalo: 36 Detail akce ( 12 Komentářů ) >>

Petanque - Umělecký večer 2005

9 fotografií

V téměř nesnesitelných podmínkách se ve vší skromnosti odehrál první ročník turnaje v oblíbené, rychlé, dynamické a hlavně zábavné, z Francie pocházející, hře Petanque. Účast na navazujícím uměleckém večeru nebyla nijak valná, ale úplně špatné to zase nebylo :o)

Přečtěte si výsledkovou listinu.

Známka: 2.75  Hlasovalo: 4 Detail akce ( 7 Komentářů, 1 Článek ) >>

Smělá rallye 2005

36 fotografií

16 nabuzených posádek, spalující slunce, řev vytuněných motorů, na všechny strany stříkající adrenalin, pach spálených brzdových destiček, naříkající pneumatiky, nadávající důchodci, velmi náročná dovednostní jízda, terénní vložka v CHKO - tak to byl ve zkratce opět povedený 3. ročník Smělé rallye.

Známka: 1.45  Hlasovalo: 20 Detail akce ( 28 Komentářů, 1 Článek ) >>

Halloween 2004

40 fotografií

Již potřetí se konala strašidelná party v sále na Hlinné a opět musíme směle konstatovat, že se povedla. Letos nám poprvé k tanci hrála živá kapela - CERVEZA a kromě operace siamských dvojčat jsme viděli spoustu Karaoke pokusů a přehlídku parádních masek.

Známka: 2.47  Hlasovalo: 19 Detail akce ( 3 Komentáře ) >>

Šnečí dostihy 2004

22 fotografií

28 vytuněných a vytrénovaných šnečích závodníků si to letos poprvé rozdalo ve sprintu na 800 mm.

Prohlédněte si akční fotografie a startovní listinu s nejlepšími časy

Známka: 2.62  Hlasovalo: 16 Detail akce ( 3 Komentáře, 1 Článek ) >>

Smělá rallye 2004

28 fotografií

Po roce jsme se opět sešli, abychom trochu zhuntovali naše posunovadla. Prohlédněte si fotky od Ezeka a Saši, další hledejte na miss.wz.cz
Známka: 2.35  Hlasovalo: 23 Detail akce ( 10 Komentářů, 1 Článek ) >>

Halloween 2003

52 fotografií

Nejstrašidelnější akce roku se nám letos opět vydařila - k vidění byla spousta hrůzynahánějících masek, orální sex, orgasmus a nezapomenutelný terminátor. Vivat Hlinná!!!

Známka: 2.69  Hlasovalo: 13 Detail akce ( 10 Komentářů, 1 Článek ) >>

Zápasy v bahně 2003

9 fotografií

Po roce se opět sešlo pár nadšenců, aby se pořádně vyváleli v bahně. Jak je to s hygienou v našem kraji se dozvíte z našich akčních fotografií.

Prohlédněte si krásné, Bernardem nakreslené diplomy, které jste mohli získat.

Přečtěte si výsledkovou listinu druhého ročníku této vypečené akce.
Známka: 1.86  Hlasovalo: 28 Detail akce ( 5 Komentářů, 1 Článek ) >>

Smělá rallye 2003

22 fotografií

Velice akční snímky z prvního ročníku naší motoristické akce. Nadupané a vytuněné káry, řvoucí motory, plameny šlehající z výfuků a kusy asfaltu odletující od pneumatik je přesně to, co zachytil Apendix svým objektivem.
Známka: 2.60  Hlasovalo: 10 Detail akce ( 11 Komentářů, 1 Článek ) >>

Halloween 2002

24 fotografií

Jukněte na pár strašidelných obrázků.

 

Pár slov o této akci napsal Johny.

Známka: 3.11  Hlasovalo: 9 Detail akce ( 22 Komentářů, 2 Články ) >>

Zápasy v bahně 2002

16 fotografií

Prohlédněte si krásné, ač trochu bahnité obrázky

 

O tom jak to dopadne, když si někdo usmyslí, že uspořádá zápasy v bahně napsal Johny.

 

Známka: 2.00  Hlasovalo: 23 Detail akce ( 0 Komentářů, 1 Článek ) >>

Kategorie

   Všechno

   Veřejné akce

   Soukromé akce

Rok

   Všechno

   2012

   2011

   2010

   2009

   2008

   2007

   2006

   2005

   2004

   2003

   2002

Novinky

Počet novinek:

 

    Třebutičský Šlapák, 21.6.

    Mikulášské zpívánky, 10.12.

    Mikulášské zpívánky, 27.1.

    Komiks, zpívánky, 5.12.

    Mikulášské zpívánky, 5.12.

    Třebutičský Šlapák, 11.7.

    Výsadek, 16.4.

Komentáře a vzkazy

Počet komentářů:

Slučovat podle cíle odkazu

 

   Třebutičský Šlapák, 11.6.

   Třebutičský Šlapák, 15.8.

   Třebutičský Šlapák, 17.7.

   Šnečí dostihy, 5.6.

   X. Mikulášské zpív.., 10.12.

    více >>   

Komentáře k fotografiím

Počet komentářů:

Slučovat podle cíle odkazu

 

   Šnečí dostihy, 7.2.

   Vánoční zpívánky, 1.11.

   Třebutičský šlapák, 25.5.

   Mikulášské zpívánky, 6.5.

   Třebutičský šlapák, 13.2.

    více >>   

Vyhledávání

Nejlepší akce

Počet akcí:

 

   Kategorie: veřejné

    Smělá Rallye Českým středohořím 2007

     1.00 (9)

    Letní víceboj 2009

     1.00 (1)

    Zlatá lyže 2007

     1.00 (1)

    Halloween 2007

     1.37 (27)

    Smělá rallye 2005

     1.45 (20)

Jak hlasovat?

Nejprohlíženější fotky

Počet fotografií:

 

   Kategorie: veřejné

Zápasy v bahně 2003

Fotografie z akce Zápasy v bahně 2003 : Jitka si osedlala Lenku, ještě ji ale musí převrátit na lopatky
Zhlédnuto: 5534x

Zápasy v bahně 2003

Fotografie z akce Zápasy v bahně 2003 : Boj končí, poražená to bere sportovně
Zhlédnuto: 4941x

Zápasy v oleji 2006

Fotografie z akce Zápasy v oleji 2006 : Slavnostní vylití prvojakostního oleje do ringu pod dozorem notáře
Zhlédnuto: 4136x

    více >>   

Moje smelevpred.cz

    Nastavení

Levý sloupec:

Novinky

Komentáře a vzkazy

Komentáře k fotografiím

Vyhledávání

Nejlepší akce

Nejprohlíženější fotografie

RSS

Úvodní stránka:

Smělokec

Svátky

Chystáme

Aktualita

Novinky na Ťapi Ťap

Nostalgické okénko

Upoutávky

Svět kolem nás

Počet akcí:

Barevné schéma:

 Veselé

 Smutné

 

Počítadlo

RSS

Novinky RSS kanál Novinky

Přidej novinky ze smelevpred.cz na Seznam

Komentáře RSS kanál Komentáře

Přidej komentáře ze smelevpred.cz na Seznam