Jarmilova poradna

Vážení čtenáři, do Jarmilovy poradny můžete vkládat dotazy z jakéhokoliv odvětví vašeho života (např. láska, sex, rodinné vztahy, problémy v zaměstnání, globální problémy lidstva, politika, právní problémy, dopravní problémy, psychické problémy atd.). Jelikož Jarmil je čistě virtuální postava, na vaše dotazy ve skutečnosti odpovídá kolektiv odborníků za slovo vzatých, takže se můžete spolehnout, že váš problém bude vždy rychle a úspěšně vyřešen.

Zobrazit profily odborníků | Vložit dotaz

Zobrazit: Celé příspěvky | Pouze náhledy

V poradně je nyní 7 nezodpovězených dotazů.

Název problému: Výbor
Autor dotazu: Johny 24.3.2006, 10:24
Dotaz:
Poslední dobou řeším krizi ve Výboru pro úpravu květin. Jde o to, že se na nejvyšší funkci tlačí můj největší sok a já to nepovažuji za správné. Boží cesty jsou nevyzpytatelné, ale já to chci ovlivnit. Jak Jarmile?
Odborná odpověď:
Milý Johny, tohle je fakt vážná až životu nebezpečná věc, proto jsem svolal u nás v ústavu velkou radu. A většina z chovanců si myslí, že by ses měl podívat na několik dílů Rodinných pout. Tam okoukáš nějakou tu fintu a intriky a můžeš se do toho pustit. Myslím, že božím cestám by se dalo pomoct jedním, nebo dvěma výhružnými dopisy, které doručí (osobně) partička zfetovanejch negrů s letlampama. A vytoužená funkce bude dozajista tvoje. Tvůj ďábelský Dr. Jarmil a kolektiv
Vaše komentáře (3)

Název problému: Ožehavý
Autor dotazu: Eržika, za popelnicema 24.3.2006, 10:21
Dotaz:
Je my dvanáct let a sem furt pana. Je můj fotr Dežo homosexuál, bukvice? Nebo to je jen tím že bručý f base?

Dík, za radu a máš slevu, Jarmile

P.S."Kulivá tobje se y vikoupu"
Odborná odpověď:
Milá Eriko.Buď v klidu stejný problém trápí většinu holek okolo 10 let. Hlavní je, že to není nic na co bys mohla umřít (ikdyž možná) Rada je jednoduchá a vlastně jsi to už sama nakousla. Zajdi do myčky nech se za dvacku opláchnout jarovou vodou (pozor !!! nevoskovat byla bys kluzká) a pak se za tmy několikrát projdi kolem těch vašich popelnic a nebo parkem. A to by bylo, aby se to nepovedlo. Možná z toho bude i láska na celý tvůj život. Tvůj Dr. Jarmil a kolektiv
Vaše komentáře (0)

Název problému: Problematický vztah s bratrancem
Autor dotazu: Radim U. z Prahy Podolí 3.4.2006, 19:59
Dotaz:
Milý Jarmile, můj strýc z matčiny strany mi těsně před svou přirozenou smrtí vyprávěl, že se mu před 40-ti lety líbila na ulici jedna slečna, ale bohužel už ji nikdy znovu nepotkal a zůstal tak do konce života sám. Já se o té doby dnem i nocí trápím tím, že kdyby tu slečnu potkal znovu, seznámili se, vzali se a měli syna, tak bych s ním neměl dobrý vztah. Mám pocit, že bychom si nerozuměli, vznikaly by mezi námi rozpory nebo dokonce šarvátky a nakonec bychom se úplně přestali vídat. Já samozřejmě nechci, aby to tak bylo, poradíš mi, jak bych mohl náš vztah zlepšit?
Odborná odpověď:
Radime, musím přiznat, že mě Váš dotaz stál několik bezesných nocí, ale poté, co jsem si načrtl několik set vývojových diagramů, je odpověď tu: Váš strýc by druhý den znovu potkal onu slečnu, která se mu tolik líbila. Osmělil by se a pozval ji na rekreaci ROH, destinace Vysoké Tatry, kde by se započal jejich dlouholetý vztah. Do Vysokých Tater by s ním tedy nejela jeho sestra - Vaše matka - jak bylo původně v plánu. Nepotkala by tam pana U., technika z podolského bazénu, Vašeho budoucího otce, a Vy by jste se tedy nikdy nenarodil. Nemusíte se problematickým vztahem s Vaším bratrancem trápit, protože Vy, Radime, na rozdíl od něj, neexistujete.
Vaše komentáře (0)

Název problému: Problém s buchtou
Autor dotazu: VUT Laboratoř 4.5.2006, 16:00
Dotaz:
Ahoj Jarmile, máme jeden závažný problém. Tak dlouho jsme v labině bušili do jedný buchty a přes naší veškerou snahu nevykynula. Přitom se měl zvětšit objem na 1,3 násobek původní hmoty. Nemohlo to být množstvím popílku? Nebo byl problém v buchtě?
Odborná odpověď:
Milá laboratoři VUT, předpokládám, že buchtou myslíte Alexandra Buchtu (www.fronta.cz/alexander-buchta). Je možné, že při jeho službě v Reichsarbeitsdienst (RAD) došlo k nějaké ošklivé události, po které se u Buchty vyvinula choroba zvaná chaussonboufferismus (pozorována poprvé na konci 19. století na severu Francie u policistů s příliš těsnými služebními trenkami), která jeho kynutí trvale znemožnila. Množství popílku je každopádně důležité při procesu bušení, protože popílek přispívá k procesu tvrdnutí. Samozřejmě je také důležitá kvalita popílku, sypná hustota by neměla překročit 950 kg/m3 a to ani u jednoho ze zůčastněných laborantů! Je také dost dobře možné, že Buchta před pokusem nesnědl dostatečné množství malých zvonečků.
Vaše komentáře (0)

Název problému: Blahoprani
Autor dotazu: Fanynka 2.6.2006, 22:38
Dotaz:
Preji Jarmilovi vse nejlepsi k svatku !!!
Odborná odpověď:
Pěkně děkuji, to jsem rád, že sis na mne vzpomněla, já sám jsem na to při mém vytížení úplně zapomněl. Za odměnu se můžeš s jakkýmkoliv svým problémem dostavit osobně ke mně do kanceláře, nejlépe však až po skončení otevírací doby. Tvůj a jen Tvůj Jarmil.
Vaše komentáře (2)

Název problému: Malinká zvířátka
Autor dotazu: Milena z Třebušína (24 let) 6.5.2006, 14:21
Dotaz:
Ahoj Jarmile, můj problém je v tom, že se dokážu vzrušit jenom když si na oblast kolem genitálií přikládám malá zvířátka. Jedná se nejčastěji o šnečky, žabičky, stonožky, chrobáčky, a úplně nejlepší jsou mravenečci, takoví ti s křidýlkama. Abych si to zjednodušila, mám doma dokonce takovou malou farmičku, aby byla zvířátka vždy po ruce, jestli mi rozumíš :o) Dokud jsem byla sama, tak to bylo v pořádku (mravenečci jenom občas štípli), ale teď mám partnera a při styku dochází k tomu, že jsou zvířátka rozmačkána. Je nám to oběma vždy velice líto a děláme jim masové hrobečky (máme na to takové speciální malé lopatičky a křížečky). Poradíš nám, jak to udělat, aby k těmto úmrtím nedocházelo?
Odborná odpověď:
Milá Mílo, abych ti mohl na tvůj rodinný problém fundovaně odpovědět, zašel jsem do ženského oddělení našeho ústavu a zapomoci několika (ke všemu) ochotných asistentek (věk 18 - 74 let) a několika druhů na zahradě sezbíraných živočichů jsem provedl nespočet pokusů a měření. Z první konzultace, kterou pro velké množství sprostých slov nemůžu bohužel citovat, vyplynulo že není dobré používat broučky jedovaté, nebo se žihadlem. V dalším případě jsme zvířátka oblékly do speciálních nárazuvzdorných oblečků z plastů. Ale udusili se dřív než došlo k akci. Nejvhodnější variantou, která zaručeně oživí váš vztah, je takzvaný Glasssex. Česky "sex přes sklo". Nejvhodnější jsou výlohy obchodních domů, nebo výškové budovy. Co na tom, že samotný akt vypadá jakoby dva lidé dostali epilepsii. Hlavně že se broučkům nic nestane a s antikoncepcí si už taky hlavu lámat nemusíš. Přeju super zážitky tvůj Dr. Jarmil a kolektiv
Vaše komentáře (0)

Název problému: Viabra
Autor dotazu: Jana 13 let 18.5.2006, 22:07
Dotaz:
Ahoj, kluci si ve skole delali srandu z nejaky viabry. co to je?
Odborná odpověď:
Nazdárek Jano, Přiznám se, že "viabra" byla chvíli zahadou i pro mě, ale pomohli mi kamarádi a holky z druhýho oddělení. Kluci se shodli na tom, že je to nový ufonský preparát po kterém lidem rostou žábry a blány mezi prstama, ale tomu moc nevěřím. Děvčata tvrdí, že je to něco co by chlapy měli jíst pořád, aby je furt nebolela hlava..... Tak já nevim. Jistý je jen to, že to bude nějakej bonbon. Pokusím se ti jeden pytlik sehnat jo. Tvůj Dr. Jarmil a kolektiv
Vaše komentáře (0)

Název problému: Fotbal
Autor dotazu: Jurij G. z Postoloprt 17.9.2006, 14:10
Dotaz:
Milý Jarmile, dal jsem v práci výpověď a opustil jsem ženu a děti jenom proto, abych se mohl věnovat na plný úvazek fandění našim fotbalistům. Sledoval jsem doslova každý krok našich borců a usilovně při tom v dlani mačkal talisman - malého mrtvého křečka. Jaktože to, Jarmile, nevyšlo??!
Odborná odpověď:
Protože si, Jantare, mačkal právě Křečka! Nemohl sis vybrat jiný talisman, sakra? To nevíš, že existuje nebulózní spojitost mezi křečkem a ježkem. A mezi posmrtným životem a životem pozemským. Toto kdyby sis uvědomil, tak by Ti jistě došlo, že jsi musel mačkáním svého křečka urazit pana Ježka, zesnulého a světově uznaváného fotbalového trenéra. Ten se určitě urazil za to, jakým způsobem se chováš ke zvířatům a neseslal nám zhůry trošku toho potřebného štěstíčka! Pozdravuj tvojí opuštěnou ženu a křečka vhoď do kamen! Jarmil
Vaše komentáře (0)

Název problému: Orgasmus?
Autor dotazu: Iveta Bartošová 9.10.2006, 20:49
Dotaz:
Mé kamarádce jsi svým vynalézavým nápadem "glasssexu" zachránil vztah. A tak i já chci svůj problém řešit s tebou a tvým kolektivem. Už v patnácti jsem zjistila, že jediným místem kde dosáhnu orgasmu je vlakové kupé při přejezdu mostu v Malé bíteši nad Velkou Moravicí. Bohužel je to pro mě z Prahy dost z ruky a kvůli zvyšující se ceně jízdenek můj sexuální život uvadá. Nemáš nějaké řešení? Díky Iveta
Odborná odpověď:
Díky za důvěru, drahá Iveto. Řešení je nasnadě, kolegyně Marika Nečestná se dokonce nabídla k přípravě obrazové přílohy.

Vaše komentáře (1)

Název problému: řidičák
Autor dotazu: Roman Mach Železný Brod 6.12.2006, 13:43
Dotaz:
Co jse bude dít když jsi nevyzvednu obsílku k trestnímu řízení za řízení v opilosti?
Odborná odpověď:

Mějme dány následující proměnné: občan B, řízení R, alkohol A, úplatek U, obsílka O, vyzvednutí V. Potom jistě platí:

Z uvedených formulí, Romane, jasně plyne, že jsi v průseru P. A co se ve vektorovém prostoru průseru P bude dít, to si nedokážu představit ani ve svých nejdivočejších představách, promiň.

Vaše komentáře (0)

Název problému: Varlata
Autor dotazu: Kvido M. ze Žalhostic 17.2.2007, 17:45
Dotaz:
Dobrý den, někde na internetu jsem se dočetl, že problémům s erekcí můžu předejít odkládáním mých varlat na noc do sklenice se speciálním roztokem. Žádné detaily tam nebyly, tak bych se chtěl Jarmile zeptat Tebe, jestli je na tom něco pravdy a jestli se dá takový roztok podomácku připravit - v lékárně bych se asi styděl zeptat. Taky bych rád věděl, jakým způsobem mám varlata večer vyjmout, případně jestli na to neexistuje nějaká pomůcka. Děkuji a přeji hezký den, Kvido
Odborná odpověď:
Výborně Kvido. Konečně někdo kdo sleduje moderní lékařské výzkumy a chce dbát na své zdraví. Tahle metoda vznikla pro potřeby vrcholových Taekwondistů, aby mohli zápasit bez zábran a ještě u toho doma regenerovali. Znám ale i spoustu dalších sportovců, kteří tuto metodu používají. Např. K. Neumannová, Š. Hilgertová a V. Harapes a Bill Clinton. Všichni jmenovaní dosahují ve svém oboru vrcholných výkonů. Až na Billa . Ten si je jednou nevyndal a jak to dopadlo….. Způsobů jak varlata vyjmout jsme tady u nás vyzkoušeli několik: rektálně, orálně a brutálně. Takže si můžeš vybrat. O roztoku nic nevím, ale nejlíp uchovává orgány formaldehyd se solným roztokem v poměru 1:3. Já i můj team ti přejeme hodně úspěchů a doufám, že z tebe tahle nová metoda udělá lepšího člověka. Tvůj Jarmil
Vaše komentáře (0)

Název problému: Nebezpečné párky
Autor dotazu: Pavel B. z Kladna 17.2.2007, 18:17
Dotaz:
Pane Jarmile, velice rád večeřím párky s hořčicí a chlebem. Jeden kolega v práci mě ale jemně upozornil, že pravidelná konzumace párků může zvýšit pravděpodobnost onemocnění Párkinsonovou chorobou. Párků bych se vzdal velice nerad, ale zdraví je samozřejmě přednější. Jak to tedy je?
Odborná odpověď:
Párek jako lék Příteli Pavle. Studie prováděná na chovancích přímo tady u nás v ústavu dokazuje, že tvoje obavy jsou zcela zbytečné. Párky se už dobrých 10 let z masa vůbec nevyrábějí.To dělá tak 5% z celkového objemu hmoty. Zbytek jsou rozemleté kosti, zuby, kopyta, staré pečivo, soja ,kukuřičné stonky, barviva, vitamíny, minerální látky a emulgátory úplně na všechno. V poslední době narůstá obliba párků s příměsí drcených pat lahví. Tahle drť je nejen levná, dokáže vyplnit až 60% párku, ale hlavně je od masa skoro k nerozeznání. Takže vidíš, že dnešní „moderní“ párek je zdraví a zcela nezávadný. Párkinsonova choroba je až to poslední čeho by ses měl při konzumaci párků připravovaných podle předpisů EU bát. Tvůj Jarmil a spol
Vaše komentáře (0)


Název problému: Svátek
Autor dotazu: Johny z Litoměřic 4.6.2007, 21:21
Dotaz:
Vše nejlepší k svátku, Jarmile!
Odborná odpověď:
Děkuji, Johny. Jsem rád, že sis na mě vzpomněl i poté, co jsem se stáhl do ústraní. Tvůj Jarmil
Vaše komentáře (0)

Název problému: nevšední nadřízený
Autor dotazu: Tanicka 13.11.2007, 08:16
Dotaz:
Milý Jarmile,
už delší dobu mě trápí jeden velmi podstatný problém. Pracuji v tříčlenném kolektivu a bohužel na nejméně zajímavé pozici. Můj kolega (nejvíce zajímavá pozice) neustále, prdí, krká a imituje různá domácí zvířata (hlavně domácí). Po každém jeho "představení" kontruji slůvkem "prase" nicméně to nepomáhá. Prý je to lidské - já pochybuji že v takové míře. Nevím jak docílit toho aby přestal. Může existovat spojení těchto "vnějších projevů" s funkcí kterou zastává?
Odborná odpověď:
Milá Táňo. Přes otázky managmentu sis nemohla vybrat lepšího poradce. Chce to asertivní chování, kterým kolegu přesvědčíš buďto 1.aby toho nechal 2.aby dal výpověď 3.aby se psychicky zhroutil a po zbytek života se bál vyjít z domu. Teď už jen záleží na tobě jak asertivní ke svému kolegovi budeš. Tvůj Jarmil MBA
Vaše komentáře (0)

Název problému: rada
Autor dotazu: Žiži 13.11.2007, 08:02
Dotaz:
kde a jak můžu zajistit souboje v blátě??Spěchá
Odborná odpověď:
No to je jednodšší než jednoduché. Počkej až zaprší a dej se do toho..... Nebo zavolej klkům ze Směle vpřed a oni ti pomůžou. Jsou v tom nejlepší v republice. Tvůj blátivý Jarmil
Vaše komentáře (0)

Název problému: Bílá psí hovna
Autor dotazu: Petr a Terka 13.11.2007, 08:00
Dotaz:
Ahoj Jarmile!Právě nám vyvstal problém proč mají někdy pejsci bílá hovna.Mohl bys nám tuto problematiku nějak osvětlit? Díky
Odborná odpověď:
Ahoj Petře a Terko. Odpověď je prozaicky jednoduchá. Jedná se o reakci vašimi psy požitých nekvalitních granulí, abych byl přesný složky CaMg2O3 a H2O což má za následek abnormální tvorbu kamence. Takže vám doporučuji. Proplachovat psy aspoň jednou týdně nějakým silným odrezovačem a budou se cítit v suchu a bezpečí. Jinak jim u prdele vyrostou pořádný krápníky. Váš Jarmil
Vaše komentáře (1)Novinky

Počet novinek:

 

    Třebutičský Šlapák, 21.6.

    Mikulášské zpívánky, 10.12.

    Mikulášské zpívánky, 27.1.

    Komiks, zpívánky, 5.12.

    Mikulášské zpívánky, 5.12.

    Třebutičský Šlapák, 11.7.

    Výsadek, 16.4.

Komentáře a vzkazy

Počet komentářů:

Slučovat podle cíle odkazu

 

   Třebutičský Šlapák, 11.6.

   Třebutičský Šlapák, 15.8.

   Třebutičský Šlapák, 17.7.

   Šnečí dostihy, 5.6.

   X. Mikulášské zpív.., 10.12.

    více >>   

Komentáře k fotografiím

Počet komentářů:

Slučovat podle cíle odkazu

 

   Šnečí dostihy, 7.2.

   Vánoční zpívánky, 1.11.

   Třebutičský šlapák, 25.5.

   Mikulášské zpívánky, 6.5.

   Třebutičský šlapák, 13.2.

    více >>   

Vyhledávání

Nejlepší akce

Počet akcí:

 

   Kategorie: všechny 2018

   Nedostatek akcí

Jak hlasovat?

Nejprohlíženější fotky

Počet fotografií:

 

   Kategorie: všechny 2018

    více >>   

Moje smelevpred.cz

    Nastavení

Levý sloupec:

Novinky

Komentáře a vzkazy

Komentáře k fotografiím

Vyhledávání

Nejlepší akce

Nejprohlíženější fotografie

RSS

Úvodní stránka:

Smělokec

Svátky

Chystáme

Aktualita

Novinky na Ťapi Ťap

Nostalgické okénko

Upoutávky

Svět kolem nás

Počet akcí:

Barevné schéma:

 Veselé

 Smutné

 

Počítadlo

RSS

Novinky RSS kanál Novinky

Přidej novinky ze smelevpred.cz na Seznam

Komentáře RSS kanál Komentáře

Přidej komentáře ze smelevpred.cz na Seznam