Smělá rallye 2003

Popis Články (1) Galerie Ročníky Účastníci  
Termín konání: 17.5.2003
Místo konání: České středohoří
Hodnocení: 2.60 (10 hlasů) 1 2 3 4 5

Velice akční snímky z prvního ročníku naší motoristické akce. Nadupané a vytuněné káry, řvoucí motory, plameny šlehající z výfuků a kusy asfaltu odletující od pneumatik je přesně to, co zachytil Apendix svým objektivem.

Vložit komentář

Vaše komentáře

1   2    

Saša 15.6.2003, 23:09
Čauvajsky všem neohroženým závodníkům. Konečně jsem i já shlídnul tu super obrazovou dokumentaci. Je to paráda - ostatně jako vždy, že. Díky život ryskujícím fotoamatérům
Budrum

Jíťa 4.6.2003, 13:41
Dostala jsem se sem až teď,takže dodatečně:moc vám všem děkuji za skvělou akcičku.Už dlouho jsem si takhle nezařídila.I když při projíždění kuželů měl můj spolujezdec smrt v očích.Už se oba moc těšíme na další akcičky.Díky Jíťa+Milan

Rejsek 20.5.2003, 14:14
Bylo to dobrý, že ani nemám slov.Výhru jsme si s Ježkem rozdělil- já mám obal, Ježek bude kupovat náplně.Jak psal Lucien,tak jsem moc rád, že Škodovky všem zúčastněným natrhly p...l.
Měl bych možná taky někomu poděkovat, ale vzhledem k tomu, že mou nejlepší vlastností je skromnost, tak jen a jen sám sobě.Jo a taky pořadatelům, Palici s Oťasem,že se jim auto nerozpadlo a my je nemuseli někde objíždět,armádě a možná i Ježkovi. Ale tomu asi ne, protože to je pořád jenom Ježek.
PS:Naše auto jelo celou dobu na trojku, protože Oťas týden předtím sabotoval a zničili jsme převodovku(on v tom byl stejně záměr-Oto chvilku před havárií říkal, že mi s autem bude muset něco provést,protože věděl, že je rychlejší než jeho.A pak se na cestě objevil ten kámen, který mi hnul převodovkou...), nefungovaly mi brzdy, nemazalo to a nějak divně haprovalo zadní levé kolo.Prostě auto na rallye...
Mějte se všichni fajn.

Lucian 19.5.2003, 14:47
Tak rallye se opravdu povedla díky organizačně schopným lidem.I když jim to málem zkazil Saša a jeho včasné příchody,ale přesto se zadařilo.Líbilo se to i zúčastněným civilistům(babičce a dědovi bez helem)Jsem velice potěšen,že vyhrál team Al Srajda se Škodou 120 a potvrdili nesmrtelnost této značky.Těším se na další ročník o kterém se již začíná přemýšlet a bude v přibližně stejnou dobu jako letos.(Byl také návrh jet tu samou trasu v lednu).Ahojjjjjjjj

Palice a Oťas 19.5.2003, 11:01
Sračky Směle Vpřed !!! Jak to, že sme jako vítězové letošní rellye, neměli místo k poděkování? A co sponzoři? Jak jim to vysvětlíme? Pozdě ale přece by jsme chtěli poděkovat! Jmenovitě: Ben Ládinovi a jeho organizaci Al Srajdá za přípravu jak po stránce finanční tak psychologické. Dále Armádě ČR za munici a Polici ČR za to, že přehlížěla jinak náš skvělí technický stav vozu! Tak že hoši, Dííííky !!!!!!!!!!

Ježek 18.5.2003, 17:06
Je po rellye. Po několika hodinovém pátrání po zatoulaných posádkách, které byly nalezeny poblíž Egyptských piramid v Gíze. Je po jejím prvním kole. Oficiální výsledky mohli slyšet pouze zúčastnění a zvědové ministerstva pro ochranu chodců.
Příště jistě budeme mít připravenou digitální mapu, nejen Českého Středohoří, ale po letošních zkušenostech si vemu i Evropskou formu. Cena průměrnosti je dobrej nápad, zjistil jsem, že jsem průměrnej navigátor a skopová hlava Rejsek průměrnej řidič. No hold nikdo není tak dokonalej.
Čest a sílu v dalším díle.

Johny a Martina 9.5.2003, 14:29
Ahoj lidi. TAk jsme naplánovali tuto adrenalinovou zaležitost a můžeme vás upozornit, že se máte opravdu na co těšit.
Vychloubání určitých jedinců o výborných schopnostech orientačních nemá smysl. Určitě se ztratíte! Mějte se a v sobotu u stadionu. Směle vpřed.

Ezekiel 9.5.2003, 00:26
He, to nic není proti našim satelitem naváděnejm stěračům.

Saša 8.5.2003, 21:41
Také my, Beraní tým, se na tuto po širokém, dalekém okolí vyhlášenou akci těšíme. Z několika předběžných intervijů s jinými posádkami máme pocit, že to bude maso. Ta koncová světla co uvidíte hned po startu v oblaku prachu jsou naše:). Podle jsme vyměnili Škodu 120 za Felicii super i se speciálně upravenými titanovými ploškami a digitálně řízeným držákem na limonádu. Sáša a Jíťa

Lucian 24.4.2003, 15:17
Připojuji se k Ezekielovu názoru a doufám,že nebudeme muset při té mlze a sněhové vánici využívat GPS.Nevim jestli by to Ezek zvládl,neboť má jen jedno oko a to jak každý jistě ví nezaručuje zrovna 100% prostorovou orientaci.Takže pokud byste po cestě plné nástrah nalezli Škodu 120 omotanou okolo stromu,neváhejte a alespoň nás seškrábněte.

Ezekiel 22.4.2003, 17:07
Osobně se na tuto akci velice těším, i když jsem pouze navigátor. Doufám, že budou konečně doceněny moje orientační schopnosti v mlze a sněhové vánici :-)

1   2    

Novinky

Počet novinek:

 

    Třebutičský Šlapák, 21.6.

    Mikulášské zpívánky, 10.12.

    Mikulášské zpívánky, 27.1.

    Komiks, zpívánky, 5.12.

    Mikulášské zpívánky, 5.12.

    Třebutičský Šlapák, 11.7.

    Výsadek, 16.4.

Komentáře a vzkazy

Počet komentářů:

Slučovat podle cíle odkazu

 

   Třebutičský Šlapák, 11.6.

   Třebutičský Šlapák, 15.8.

   Třebutičský Šlapák, 17.7.

   Šnečí dostihy, 5.6.

   X. Mikulášské zpív.., 10.12.

    více >>   

Komentáře k fotografiím

Počet komentářů:

Slučovat podle cíle odkazu

 

   Šnečí dostihy, 7.2.

   Vánoční zpívánky, 1.11.

   Třebutičský šlapák, 25.5.

   Mikulášské zpívánky, 6.5.

   Třebutičský šlapák, 13.2.

    více >>   

Vyhledávání

Nejlepší akce

Počet akcí:

 

   Kategorie: všechny 2019

   Nedostatek akcí

Jak hlasovat?

Nejprohlíženější fotky

Počet fotografií:

 

   Kategorie: všechny 2019

    více >>   

Moje smelevpred.cz

    Nastavení

Levý sloupec:

Novinky

Komentáře a vzkazy

Komentáře k fotografiím

Vyhledávání

Nejlepší akce

Nejprohlíženější fotografie

RSS

Úvodní stránka:

Smělokec

Svátky

Chystáme

Aktualita

Novinky na Ťapi Ťap

Nostalgické okénko

Upoutávky

Svět kolem nás

Počet akcí:

Barevné schéma:

 Veselé

 Smutné

 

Počítadlo

RSS

Novinky RSS kanál Novinky

Přidej novinky ze smelevpred.cz na Seznam

Komentáře RSS kanál Komentáře

Přidej komentáře ze smelevpred.cz na Seznam